expand_less

Для лікарів

Скільки коштує реєстрація в телемедичній системі Медбрама?

Реєстрація не передбачає оплати.

Чи можу я зареєструватись як лікар окремо від медичного закладу?

Не можете, якщо у вас немає ліцензії на медичну практику.
В системі можуть бути зареєстровані медичні заклади та ФОП, що отримали ліцензію з медичної практики в установленому законом порядку. Якщо ви працюєте лікарем у медичному закладі і плануєте користуватися сервісами МедБрама, необхідно щоб ваш заклад був зареєстрований у системі. Після цього ви отримуєте можливість створити свій профіль.
Якщо ви є ФОП і маєте відповідну ліцензію на медичну практику, ви реєструєтесь в системі окремо від медичного закладу.

Які умови реєстрації для пацієнтів у МедБрама?

Ресурс призначений для користування лікарями. Пацієнти на не можуть бути зареєстровані. Для пацієнтів створено окремий додаток з визначеним переліком функцій, зокрема, пошук лікарів, записи на прийом, онлайн консультування з лікуючим лікарем тощо.

Чим відрізняється місце реєстрації закладу від місця фактичного прийому пацієнтів?

Місце реєстрації співпадає з юридичною адресу закладу, а фактичне місце прийому – адреса, за якою розташовано місце фактичного розташування закладу. Як приклад, фактична адреса за якою знаходиться сімейна амбулаторія може відрізнятись від юридичної адреси ЦПМСД, до якої належить ця амбулаторія.

Навіщо вказувати додаткову інформацію у профайлі лікаря?

Різноманітна інформація про лікаря, як наприклад, додаткова спеціальність, вчене звання, посада, стаж, професійні здобутки, участь у конференціях тощо розширює можливості для пошуку саме того лікаря, якого шукає пацієнт. Це дає переваги для розширення кола потенційних пацієнтів.

Хто підтверджує моє право користуватися сервісами МедБрама?

В системі передбачено адміністратора для кожного закладу. Функції адміністратора передбачають перевірку актуальності даних, вказаних лікарем при отриманні профілю у цьому закладі. Адміністратор підтверджує достовірність даних, вказаних лікарем при реєстрації (розблоковує профіль лікаря). Після цього лікар отримує доступ до сервісів Медбрама. Якщо інформація не актуальна, наприклад лікар звільнився з роботи, або вказана ним інформація не відповідає дійсності, адміністратор блокує профіль зазначеного лікаря. Якщо ви ФОП і маєте відповідну ліцензію на медичну практику ви одразу отримуєте права адміністратора свого профілю у системі.

Як я дізнаюся, що можу користуватися усіма сервісами МедБрама?

Після реєстрації власного профілю у системі ви отримуєте підтвердження на вказану електронну пошту та СМС на зазначений при реєстрації номер мобільного телефону. Після підтвердження електронної пошти та мобільного номера телефону ви вважаєтесь зареєстрованим користувачем. Повний доступ до усіх сервісів буде після підтвердження вашого профілю адміністратором закладу.

Як мені вказати адресу реєстрації та паспортні дані мого пацієнта?

Ніяк. Вносити персональні дані пацієнта у систему заборонено. Ви оперуєте виключно клінічними випадками, а саме, усім необхідним для оцінки клінічного випадку переліком даних, за винятком персональних даних пацієнта. Для ідентифікації клінічного випадку використовується спеціальна нумерація транзакцій у системі МедБрама із зазначенням номеру первинної статистичної документації, або номеру телемедичної консультації із журналу телемедичних консультацій медичного закладу.

Що таке клінічний випадок?

Клінічний випадок - анонімізовані дані про перебіг захворювання, скарги, симптоми, синдроми, результати діагностики та обстеження.

Якщо я сімейний лікар, чи можу я надавати консультації іншим лікарям?

Кожен лікар в системі МедБрама може виступати як консультант і як лікар, що надає консультації. Ці функції доступні в інтерфейсі програми кожному користувачу.

Як мені проконсультувати результати МРТ мого пацієнта у спеціаліста радіолога?

Коли ви створюєте нову консультацію ( Вихідні консультації – Нова консультація) у вас є можливість приєднати файли (Вкладання) які розташовані на вашому комп’ютері, наприклад, результати обстеження МРТ у електронному вигляді. Обмеження розміру файлу – 100 МБ.

Як я можу отримати регулярну технічну підтримку для роботи у системі?

Регулярна технічна підтримка користувачів здійснюється на договірній основі за оплату. Договір укладається лише з юридичними особами (медичними закладами) та ФОП що отримали ліцензію на медичну практику.

Кому доступна інформація про мої клінічні випадки, записи до мене на прийом?

Нікому, окрім вас, ця інформація не доступна.

Якщо я планую надавати платні послуги, що необхідно для цього?

Для цього необхідно надати перелік і вартість послуг та укласти відповідну угоду.

Для пацієнтів

Яка вартість користування мобільним додатком?

Користування додатком не передбачає оплати.

Як знайти лікаря, до якого я хочу записатись на прийом?

Ви можете вибрати необхідного лікаря використовуючи карту на якій позначені місця розташування медичних закладів/лікарів, зареєстрованих у системі. Також є можливість вибору фільтрів за спеціальністю, Прізвищем лікаря та назвою закладу, де він працює.
Якщо ви не знайшли необхідного лікаря, це означає, що він ще не зареєструвався у системі.

До яких лікарів я можу записатись на прийом за допомогою додатку?

Ви можете вибрати любого лікаря зареєстрованого у системі та створити запис на прийом, але рішення залишається за лікарем і це за лежить від повноти інформації про вашу проблему, яку ви надали йому.

Як мені знайти у додатку свого лікуючого лікаря?

Лікуючий лікар, це той лікар, який особисто оглянув пацієнта (діагностував, призначив лікування, обстеження на особистому прийомі). Ви повинні у розділі пошуку лікарів вказати коректну інформацію щодо його спеціальності та ПІБ. Після цього ви призначаєте йому статус «Лікуючий лікар». Лікар у своїй програмі повинен підтвердити це. Після цього у вас з’являється можливість отримувати рекомендації від нього в онлайн режимі (регулярні віртуальні консультації).

Як я можу передати інформацію лікарю?

Під час запису на прийом, або перед онлайн консультаціями зі своїм лікуючим лікарем ви можете передавати йому інформацію у вигляді текстового чату, фотографій необхідних документів (результати діагностики, лабораторних аналізів тощо), а також у вигляді аудіофайлу вашого запитання (не більше 30 секунд).

Де знайти телефон та електронну адресу лікаря?

Ми не надаємо телефонні номери і електронні адреси лікарів.

Чому я не можу зареєструватись на порталі МедБрама щоб консультуватись у лікарів?

Система Медбрама призначений виключно для лікарів. Для пацієнтів створено спеціальний мобільний додаток.

МедБрама - це соціальна мережа для лікарів і пацієнтів?

Це не соціальна мережа, а професійний ресурс для лікарів, де вони можуть вести свою професійну діяльність.

Чи можу я отримати доступ до сервісів не на смартфоні, а на моєму комп’ютері?

Так, для пацієнта буде доступний мобільний додаток iOS та Android, а також сучасний web-сайт..

Які необхідні умови реєстрації та отримання доступу до сервісів?

Обов’язковою умовою для користування сервісами є наявність персонального номеру мобільного телефону, за яким ви авторизуєтесь в наших додатках.

Чи можу я оплатити послуги лікаря онлайн?

Так, можете, якщо такі послуги будуть запропоновані медичними закладами/лікарями. Про це ви дізнаєтеся у своєму додатку, де буде вказана назва та вартість послуги. Для оплати послуг у додатку будуть запропоновані сервіси відповідної платіжної системи.